Koho hledáme:

Team Manager

Klíčová pracovní náplň:

Manažer obchodního týmu rozvíjí a řídí tým obchodníků.
Je přímo odpovědný za obchodní a personální rozvoj týmu.
Na denní bázi se setkává se podřízenými obchodníky a určuje jejich priority.
Vede obchodní tréninky a semináře určené přímo řízeným obchodníkům.
Realizuje obchodních setkání s klíčovými klienty.
Buduje a pečuje o portfolio čerpaných služeb u klíčových klientů.

Profesní požadavky:

Hledáme aktivní, komunikativní osobnost.
Za klíčovou a nezbytnou považujeme schopnost vytvořit, dlouhodobě rozvíjet, řídit a motivovat obchodní tým a zajistit naplnění klíčových výkonnostních kritérií.
V profesní minulosti kandidáta je jasná obchodní orientace a zkušenost.
Praxe z finančnictví nebo služeb je vítaným doplňkem profesní minulosti, ale není podmínkou úspěchu.
Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou.
Podmínkou je managerský a obchodní potenciál a vysoká motivace rozvíjet se.

Nabízíme:

Kariérovou a příjmovou příležitost pro osobnosti s kvalitní a relevantní obchodní či manažerskou praxí.
Odměnu bez horního omezení.
Možnost výrazně navýšit životní standard a osobní a profesní renomé.
Vysoce nadstandardní finanční ohodnocení významně oceňující obchodní růst týmu.

Sales Representative

Poradenství v oblasti pojištění a financí
Dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty
Vyhledávání nových obchodních příležitosti
Možnost získání vlastního portfolia klientů
Odborný a osobní růst

Minimálně SŠ vzdělání
Schopnost věcné komunikace a argumentace
Příjemné vystupování a proklientský přístup
Uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme:

Kariérovou a příjmovou příležitost pro osobnosti s kvalitní a relevantní obchodní praxí
Odměnu bez horního omezení
Možnost výrazně navýšit životní standard a osobní a profesní renomé
Vysoce nadstandardní finanční ohodnocení

Kontaktujte nás

Zvolte soubor